fbpx

מקררי Asko, למה הם מקררים כל כך טובים?

אישה צעירה מאושרת עומדת ליד המקרר שנפתח

Image credit: @drobotdean, Freepik

מקרר asko – עם כל כך הרבה אפשרויות קירור זמינות, הניווט שלך במעבר המכשיר יכול להיות מכריע. אבל המגוון הקטן של מקררי Pro Series של Asko יכול להפוך את הבחירה שלך לקצת יותר פשוטה – אם יש לך כמה אלפי דולרים!

ממדפים נשלפים ועד אזורי טמפרטורה נפרדים ליין אדום ולבן, כל מקרר משולב וחיצוני מסדרת Pro נועד לספק מגוון של תכונות גמישות הנטענות לעזור לך להתאים את המכשיר שלך לאופן שבו אתה רוצה אותו. מוצרים נוספים הזמינים מאסקו כוללים מכונות כביסה, מייבשי כביסה, תנורים, כיריים ומדחי כלים.

כדי להבטיח שתכולת המקרר שלך לא תתקרר יתר על המידה או נמוכה, כל דגם של Asko כולל מערכת קירור כפולה. זה אמור לספק לכל אזור מקרר ומקפיא מערכת סגורה נפרדת משלו, המכילה מאייד ומדחס שונים בכל תא. אסקו טוענת שהדבר מאפשר שימור טוב יותר שכן, ככל הנראה, מזון טרי נשמר טוב יותר ב"סביבה לחה אך קרירה", בעוד שמזונות קפואים זקוקים ל"אוויר יבש וקפוא" כדי למנוע ריקבון וכוויה במקפיא.

מקרר asko – שליטה קלה ונוחה

בקרה אלקטרונית מסופקת בכל הדגמים העדכניים ביותר של הטכנולוגיה. תרמוגולטורים נמצאים בכל תא – קירור והקפאה. זה מאפשר לכוונן עדין את אזורי הקירור וההקפאה השונים עבור כל תא בנפרד. התצוגה משמשת לניטור טמפרטורות ומצבים, במקרה של תקלות בה הם קודי שגיאה פלט.

הפשרה

מקררי Asko קיבלו את מערכת No Frost, שאפשרה הפשרה אוטומטית של שני החדרים. אוויר קר, המסתובב בתאים בעזרת מאוורר, מונע הופעת קרח על קירות המקפיא.

פונקציות חדשות ומשוכללות

טכנולוגיית שילוב Asko מצוידת בנוסף במספר אפשרויות ופונקציות שימושיות. ביניהם:

  • מקרר נוסף. לא חשבת שזה נכון. Asko היא החברה היחידה בעולם שמייצרת מקפיאים שניתן להפוך למקררים. ההגירה לוקחת עד שעתיים. אבל זה יאפשר לקרר אצווה גדולה של מוצרים.
  • יוצר קרח. מכשיר זה ממוקם בחלק העליון של המקפיא ועם כל מחזור יוצר 7 קוביות קרח. מספר המחזורים מתאים לנפח של המיכל המיוחד מתחת לקרח.
  • מקררים מובנים גדולים חברת Asco עם מקפיא אנכי ופונקציה של הגשת שתייה קרה

האם כדאי לי לקנות מקרר asko?

ממערכת הקירור הכפולה ועד למדפים מתכווננים, קולקציית Pro Series של Asko שואפת לשמר את המזון והמשקאות שלך ב"דרך הטובה ביותר" על ידי מתן מענה למגוון צרכים. אבל כמו שאומרים, אם אתה רוצה את הטוב ביותר, תצטרך לשלם על זה!

אם אתם מחפשים משהו עם הרבה מקום לאחסון המשקאות שלכם, מקרר היין והמקפיא המשולב במלואו של Asko RWF2826 אמור להכיל עד 106 בקבוקים וכולל אזור כפול המאפשר לכם להפריד בין יין אדום ולבן בטמפרטורה נפרדת אזורים.

מקרר המקפיא המשולב במלואו Asko RF2826 מכיל באופן דומה את מערכת הקירור הכפולה, אשר אמורה לספק מדחס נפרד ומאייד בכל תא מקרר ותא מקפיא.

הפק את המרב מהחצר האחורית שלך והוסף את אחד מהמקררים החיצוניים של המותג. נטען כי ה-Asko R2303 פועל ביעילות במזג אוויר רטוב כמו גם בטמפרטורות של עד 49oC. אומרים שהדגם מכיל מספיק מקום ל-10 בקבוקים וכולל מדפים מתכווננים לפריטים גבוהים יותר, מה שעשוי להפוך את מקרר Asko לאביזר אידיאלי עבור בתים אוסטרליים.

לבלוג שלנו לחצו כאן

חשמל חצי חינם

צריכים עזרה?
יש לכם שאלה?

או השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

חשמל חצי חינם

צריכים עזרה?
יש לכם שאלה?

או השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם